BrotherHobby SE 3115 900KV — це двигун для дронів, розроблений для забезпечення стабільної потужності та ефективності. Він оснащений високоякісними компонентами, такими як статори з кремнієвої сталі, магніти N52H і підшипники японського виробництва NMB. Двигун важить 125,2 г, має конфігурацію 12N14P і підходить для 6S LiPo акумуляторів. Завдяки високій міцності матеріалів і ретельно продуманій конструкції, він ідеально підходить для FPV дронів і інших застосувань, що вимагають високої продуктивності.
Технічні характеристики
- Оборотів на вольт, KV: 900KV
- Основний корпус та дзвін: Al 7075
- Статор: кремнієва сталь Nippon 0,2 мм
- Конфігурація: 12N14P
- Різьблення валу під пропелер: M5
- Матеріал валу: Стальний вал
- Кількість осередків (Lipo): 6S
- Монтажна схема: M3 (19X19 мм)
- Підшипники: японські NMB 12X6X4
- Ротор: дугові магніти N52H
- Провід: 18AWG 25см
- Вага: 125,2 г
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | BrotherHobby |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 37.5 мм |
| Ширина | 37.5 мм |
| Высота | 46.75 мм |
| Диаметр | 19 мм |
| Состояние | Новое |
| Вес | 125.2 г |
| Количество в комплекте | 1 шт |
| Цвет | Черный |
| Материал | Металл |
| Тип | Корпус |
- Цена: 915 ₴










