Топ
-25%

Приймач Bayck ELRS 2.4Ghz ExpressLRS Nano Reciver
565 ₴
425 ₴
- Готово до відправки
- Код: BAYCK_ELRS_2.4
+380 (68) 239-51-51
- +380 (97) 239-51-51У будні з 10:00 до 16:00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Приймач Bayck ELRS 2.4ГГц: Надійний зв'язок для дронів
Bayck ELRS 2.4ГГц - це компактний пристрій, призначений для забезпечення надійного зв'язку на частоті 2.4ГГц для безпілотних літальних апаратів (БПЛА). Він оснащений потужним чіпом SX1276 та ESP8285, що забезпечує високу чутливість прийому сигналу і стабільну передачу даних. Антена T-подібна забезпечує оптимальну якість зв'язку.
Характеристики:
- Модель: ELRІ 2.4Ghz Nano
- Частота: 2.4 ГГц
- Антена: T-подібна
- Чіп: SX1276+ESP8285
- Прошивка: BetaFPV 900RX
- Колір: Чорний
- Потужність телеметрії: 50 мВт
- Вхідна напруга: 3.6В-5.5В
- Тип конектора: IPEX1
- Вага приймача: 0.4 г (без антени)
- Розмір: 11мм * 18мм
Комплектація:
- 1x Приймач BAYCK ExpressLRS 2.4Ггц Nano
- 1x T-подібна антена
- 1x Термоусадкова трубка
- 4x 30AWG силіконові проводи
Bayck ELRS 2.4ГГц - ваш надійний спутник у світі дронових пригод.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bayck |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Вага | 0.6 г |
| Ширина | 11 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Висота | 2 мм |
| Кількість в комплекті | 1 шт. |
| Тип | Приймачі та передавачі радіосигналу |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 425 ₴



